Hometech Tablet Tamiri Ümraniye

Hometech-tablet-tamiri-ümraniye
Hometech-tablet-tamiri

Hometech Tablet Tamiri Ümraniye

Hometech tablet tamiri teknik servisimizde işleme alınmadan önce esd ortam oluşturulur. Böylece tamir sırasında olumsuz bir durumun olmasının önüne geçilir. Tablet tamiri fiyatı konusunda bilgi almak için iletişime geçiniz.
Ovato Teknik Servisimiz ile iletişime geçiniz.  
Tablet Tamiri Konusunda Vermiş Olduğumuz Hizmetler

  1. Tablet dokunmatik değişimi
  2. Tablet ekran değişimi
  3. Tablet batarya değişimi
  4. Tablet şarj soket değişimi
  5. Tablet hoperlör değişimi
  6. Tablet titreşim motoru değişimi
  7. Tablet wifi tamiri
  8. Yazılımsal sorunların onarımı

Hometech Tablet Tamirinde Kullanılan Yedek Parçalar Orjinal mi?
Ovato Teknik servisinde kullanılan yedek parçalar tamamen orjinaldir. Diğer servislerden farkımız uygun fiyatlara kaliteli yedek parça kullanımı ile teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Tablet Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir Mi?
Tablet ekranı değişim sonrası bilgileriniz silinmez. İlk gün almış olduğunuz performansta tablet kullanımına devam edebilirsiniz. 
Tablet Batarya Değişimi Ne Kadar Sürede Yapılır?
Orjinal tablet batarya değişimi Ovato Teknik servisinde 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. 
Online Whatsapp hatlarımızdan 0(551) 452 14 39 – 0 (531) 498 79 37 saat 09:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Firmamızda Asus, Reeder, Hometeck, Samsung, Casper, Alcatel, Exper, Everest, HP, Piranha, Ploypad, Sony, Evopad, LG, Lenovo, Dell, Toshiba, HTC, iPad, markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok onarım yapılmaktadır.Ücretsiz destek almak için bize ulaşın.

Hometech Tablet Şarj Entegresi Tamiri

Hometech tablet tamiri ümraniye bölgesinde uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.Tablet şarj entegresi  tamiri için anakart üzerinde gerekli ölçümler yapıldıktan sonra teknisyen tarafından karar verilerek yapılmalıdır. Bu işlem yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Tablet şarj entegresi tamiri sonrasında gerekli test aşamaları yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir. Entegre tamiri fiyatı için iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?