Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi; Telefonunuz düşme sonucu ekranı karardıysa, kırıldıysa, telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatiği çalışmıyorsa maalesef LCD ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır. Bu veya buna benzer sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız ekranınızın yenisi ile değişmesi gerekmektedir. Xiaomi ekran değişim işlemi Ovato Teknik Tamir Merkezi’nde ortalama 35 dk. sürmektedir.
Xiaomi-Ekran-Değişimi

Xiaomi Batarya Değişimi

Tüm şarj edilebilir piller sizin kullanımınıza göre sınırlı bir ömre sahiptir, bu pillerin zaman içinde servis işlemine götürülmeleri veya geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Pilinizin ömrü, Xiaomi telefonunuzu nasıl kullandığınıza ve Xiaomi için seçtiğiniz ayarlara göre değişir.Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, pili servis işlemine götürmenin zamanı gelmiş olabilir. Xiaomi pili, doldurulabilir lityum iyon polimer pil olarak üretilmiştir. Lityum iyon piller geleneksel pillere göre daha hızlı şarj olurlar, daha uzun ömürlüdürler ve daha yüksek güç yoğunluğu sayesinde daha hafif yapılarına rağmen daha uzun süre dayanırlar. Xiaomi lityum iyon piliniz önce hızlı şarjla kapasitesinin %80’ine ulaşır, ardından yavaş şarja geçer. İlk %80’lik kapasiteye ulaşmak için gereken süre, ayarlarınıza ve şarj ettiğiniz aygıta göre değişiklik gösterir. Bu iki aşamadan oluşan şarj süreci sadece daha çabuk hareket halinde olmanızı sağlamakla kalmaz, pilinizin ömrünü de uzatır.
Lütfen teknik servis hizmetlerini doğru ve güvenilir olan yerlerden alınız. Ovato Teknik Servisimiz ile iletişime geçmek için tıklayınız

Xiaomi Soket Tamiri

-Sıvı ve nem teması sonrasında şarj soketinin oksitlenmesi
-Şarj soketi dişlilerinin aşırı zorlama sebebi ile kopması,
-Telefon bataryasının sadece yukarı aşağı ve sağa sola bastırıldığı zaman şarj olması,
-Şarj soketinin içeri doğru çökmesi (gömülmesi),
-Yaşanan kısa devreler sonrasında şarj soketinin yanması,
-Telefonun alt kısmından alınan darbelerin ardından şarj soketinin kırılması, çatlaması, hasar görmesi, 
Teknik Servis Hizmetlerimiz
Xiaomi Ekran Değişimi
Xiaomi Batarya Değişimi
Xiaomi Soket Tamiri
Xiaomi Wifi Tamiri
Xiaomi Şarj Entegresi Tamiri
Xiaomi Açılmıyor
Xiaomi Görüntü Vermiyor
Xiaomi Titremiyor
Xiaomi Şebeke çekmiyor
Xiaomi Sim kart okumuyor
Xiaomi Ses karşı tarafa gidip gelmiyor
Xiaomi Mikrofon değişimi
Xiaomi Kamera açmıyor
Xiaomi Kamera bulanık
Xiaomi Ön Kamera Açmıyor
Xiaomi Yazılımsal Arızalar
Online Whatsapp hatlarımızdan 0(551) 452 14 39 – 0 (531) 498 79 37 saat 09:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Firmamızda Asus, Reeder, Hometeck, Samsung, Casper, Alcatel, Exper, Everest, HP, Piranha, Ploypad, Sony, Evopad, LG, Lenovo, Dell, Toshiba, HTC, iPad, markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok onarım yapılmaktadır.Ücretsiz destek almak için bize ulaşın. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?