Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi

Xiaomi-Mi-Max-Ekran-Değişimi
Xiaomi Mi Max ekran değişimi için kullanılan yedek parçalar %100 orjinaldir. Telefonunuz ilk günkü performansı gösterir. Ovato Teknik servisi  tarafından  değişimi sağlanan ekranlar parça garantilidir. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez. Görüntü bozukluğu yaşamazsınız. Yan sanayi ürünlerin  kullanımını önermiyoruz.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez. Ekran görüntü kaynaklı bir çıkış panelidir. Kişisel bilgilerinizi teknik servislere teslim etmeden önce yedekleyerek önlem alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Kısa Sürede Nerede Yaptırılır?

Xiaomi ekran değişimi yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Teknik servis yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Xiaomi ekran değişimi fiyatı için iletişime geçiniz.

Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi batarya değişimi için teknik servisimize başvuru yaptığınız an orjinal batarya değişimi yaptırabilirsiniz. Batarya değişimi için gerekli bazı durumların oluşması gerekir. Eğer bir anda şarjınızda düşme oluyorsa, kendiliğinden kapanıyorsa,  batarya geç doluyorsa batarya değişimi yapılması gerekmektedir. Batarya değişimi sonrasında teknisyen tarafından test edilip beğeninize sunulur. Ovato Teknik Servisimiz ile iletişime geçmek için tıklayınız
Xiaomi-Batarya-Değişimi

Xiaomi Soket Tamiri

-Sıvı ve nem teması sonrasında şarj soketinin oksitlenmesi
-Şarj soketi dişlilerinin aşırı zorlama sebebi ile kopması,
-Telefon bataryasının sadece yukarı aşağı ve sağa sola bastırıldığı zaman şarj olması,
-Şarj soketinin içeri doğru çökmesi (gömülmesi),
-Yaşanan kısa devreler sonrasında şarj soketinin yanması,
-Telefonun alt kısmından alınan darbelerin ardından şarj soketinin kırılması, çatlaması, hasar görmesi, 
Xiaomi-Soket-Tamiri
Ovato Teknik  servisinde kişisel bilgileriniz teknik servisimiz tarafından koruma altına alınmaktadır. Böylece güven içerisinde tamir işleminizi yaptırabilirsiniz. Güvenmediğiniz servislere tamir için cihazınızı teslim etmeyiniz. Resim video rehber gibi sıklıkla kullanmış olduğunuz bölümlerin yedeklemesini mutlaka alınız. Teknik servisler yedekleme almazlar bu durum kullanıcının görevidir.

Arıza Bildirimi Neden Önemlidir?

Cep telefonunuzda yada tabletinizde yaşamış olduğunuz arızayı açık ve net bir şekilde ifade etmeniz tamir sürecini hızlandırmaktadır. Yanıltıcı arıza tiplerine örnek olarak sesim karşıya gitmiyor arızalarında genelde ses karşı tarafa gider fakat iç kulaklıktan ses gelmez. Böylece yanlış bilgi zaman kaybına neden olur.
Online Whatsapp hatlarımızdan 0(551) 452 14 39 – 0 (531) 498 79 37 saat 09:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Firmamızda iPhone, Asus, Reeder, Hometech, Samsung, Casper, Alcatel, Exper, Everest, HP, Piranha, Ploypad, Sony, Evopad, LG, Lenovo, Dell, Toshiba, HTC, iPad, markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok onarım yapılmaktadır.Ücretsiz destek almak için bize ulaşın. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?