Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi Ümraniye

huawei-mate-20-lite-ekran-değişimi
Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi, tamamen orijinal malzemeler kullanılarak  değişimi yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz ekran ve cam değişimleri parçalar 100% orjinaldir. Huawei Mate 20 Lite telefonunuzun dokunmatik hassasiyetinde hiçbir sorun yaşamazsınız,yaptığımız işlem tarafımızca garantilidir.
Online Whatsapp hatlarımızdan 0(551) 452 14 39 – 0 (531) 498 79 37 saat 09:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Firmamızda Asus, Reeder, Hometeck, Samsung, Casper, Alcatel, Exper, Everest, HP, Piranha, Ploypad, Sony, Evopad, LG, Lenovo, Dell, Toshiba, HTC, iPad, markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok onarım yapılmaktadır.Ücretsiz destek almak için bize ulaşın.

Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi Nasıl yapılır? 

Huawei Mate 20 Lite ekranınız kırıldı, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyor, iç ekranda yaşanan kırılmalar sonucu ekrana görüntü gelmiyor ise değişim işlemi yapılmalıdır. Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde 2 saat  içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Tamir işlemleri sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi değişim yaşanmaz.

 1. Huawei Mate 20  Lite ekran değişimi profesyonel Huawei teknisyenlerimiz tarafından gerekli teknik servis odası koşullarının sağlandığında ortamda yapılır. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
 2. Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefon içerisinde bulunan bilgiler (notlar, uygulamalar, rehber, fotoğraflar, videolar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Silinmeyeceğinin ise garantisi verilir.
 3. Huawei Mate 20 Lite ekran değişiminin hemen ardından telefonunuz teknisyen test onay formundan geçirilir. Başarılı bir şekilde bu formdan geçen telefonunuz incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
  Ovato Teknik Servisimiz ile iletişime geçiniz.

  Telefon Tamiri Konusunda Verdiğimiz Hizmetler

  • Akıllı Telefon Ekran Değişimi Ümraniye
  • Akıllı Telefon Dokunmatik Ekran Değişimi Ümraniye
  • Akıllı Telefon Ön Cam Değişimi Ümraniye
  • Akıllı Telefon Şarj Giriş Yeri Tamiri Ümraniye
  • Akıllı Telefon Kulaklık Yeri Tamiri Ümraniye
  • Akıllı Telefon Arka Kamera Değişimi Ümraniye
  • Akıllı Telefon Ön Kamera Değişimi Ümraniye
  • Tablet Power Tuşu Değişimi / Tamiri Ümraniye
  • Akıllı Telefon Açma Kapama Tuşu Tamiri / Değişimi Ümraniye
  • Akıllı Telefon Mikrofon Yeri Değişimi / Tamiri Ümraniye
  • Akıllı Telefon Android Yazılım Çözümleri Ümraniye
  • Akıllı Telefon Batarya Değişimi Ümraniye
  • Akıllı Telefon Şarj Soket Tamiri Ümraniye
  • Akıllı Telefon Anakart Tamiri Ümraniye
  • Akıllı Telefon Wifi Tamiri Ümraniye
  • Akıllı Telefon Hoparlör Tamiri Ümraniye
  • Akıllı Telefon Şarj Entegre Tamiri Ümraniye

  Huawei Mate 20 Lite telefonumun ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

  Akıllı telefonunuzda ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı teması ve ekranın darbe alması sonucu hasar görmesi telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapması dışında bırakılmaktadır. Telefonu alırken kaskosunu yaptırdı iseniz eğer açıklamamızı okumaya devam etmenizi öneririz.

  Telefonunuzu alırken kaskosu yapıldı ise eğer kasko sözleşmesindeki maddeler  indirimli ya da ücretsiz olarak ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kaskonuz var ise mutlaka kasko sözleşmenizi incelemenizi ve kasko firmanız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Kapak Değişimi

  Telefonunuzu bizlere teslim ederken içiniz rahat olsun. Onarım ya da parça değişimi süresince rehberinize kayıtlı numaralar, notlar, uygulamalar, kişisel ayarlar, fotoğraf ve videolarınız benzer biçimde tüm telefon içeriğiniz olduğu gibi korunur. Her marka model arka kapak değişimi sırasında  biz sadece problemi gideririz, telefonunuzun içeriğine dokunmayız. Gene de telefon modelinize bağlı oluşabilecek olası kayıp riskini en aza indirmek için  önce yedekleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?